Nowoczesne rozwiązania Konica Minolta wspierają pracę firm

Nowoczesne rozwiązania Konica Minolta wspierają pracę firm

Firmy coraz częściej decydują się na zakup urządzeń biurowych, które umożliwiają wysokiej jakości druk kolorowy. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Konica Minolta, lider w dziedzinie urządzeń do druku wprowadził nową serię urządzeń do druku kolorowego, oferując tym samym nową lepszą jakość codziennej pracy.

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta to trzy różne modele z segmentu A3: bizhub C458, C558 oraz C658. Cechą charakterystyczną nowych urządzeń jest większy panel dotykowy (ponad 10 cali), prosty, intuicyjny interfejs, a także wydajny procesor, który umożliwia jeszcze szybszą pracę.

Nowa seria urządzeń bizhub wykazuje się ponadprzeciętną wydajnością w porównaniu do innych urządzeń wielofunkcyjnych tej klasy. Każde urządzenie może zeskanować nawet 240 dokumentów na minutę, jest wyposażone w czujniki zapobiegające wciąganiu wielu arkuszy oraz można na nim wydrukować różne materiały, np. broszury, plakaty czy składane ulotki.

Urządzenia wielofunkcyjne z serii bizhub moga się łączyć z innymi urządzeniami za pomocą modułu NFC, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na instalację i konfigurację sterowników. Praca ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi oraz możliwość stworzenia nawet 1000 kont użytkowników sprawia, że jedno urządzenie z serii bizhub w firmie znacznie podniesie efektywność i tempo pracy.
Nowe urządzenia Konica Minolta są doskonałym rozwiązaniem dla firm, w których sprawny obieg dokumentów oraz szybka i wydajna praca mają szczególne znaczenie.