System zarządzania barwą Colibri

System zarządzania barwą Colibri

 

Firma Konica Minolta znane jest większości odbiorców z wielofunkcyjnych urządzeń biurowych, które od wielu lat z sukcesem pracują w milionach biur oraz domów prywatnych na całym świecie. Niewielu klientów zdaje sobie jednak sprawę, że działalność firmy Konica Minolta znacznie wykracza poza branżę urządzeń drukujących.

Produktem szczególnym w portfolio firmy Konica Monilta, jest system zarządzania barwą Colibri, który firma stworzyła z myślą o producentach, właścicielach marek oraz działach zarządzania marką. Jest to nowoczesny system, który umożliwia ciągłą kontrolę koloru na każdym etapie produkcji. To innowacyjne rozwiązanie usprawnia komunikację i procesy w firmie, a także ułatwia produkcję i kontrolę koloru na każdym etapie prac.

Warto podkreślić, iż system Colibri, który feruje swoim klientom Konica Minolta, doskonale sprawdza się dla użytkowników indywidualnych, a także firm i globalnych korporacji. System umożliwia pracę w tradycyjnym środowisku biurowym, lecz także może być udostępniany w biurze.

Colibri to kolejne rozwiązanie w ofercie Konica Minolta, które daje użytkownikom nowe możliwości do lepszej i bardziej efektywnej pracy.