O firmie

Firma Kseromax została założona w 1991 roku we Wrocławiu i od tego czasu z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku automatyki urządzeń biurowych (kserokopiarki, kopiarki, skanery, drukarki oraz faksy, zarówno nowe jak i używane).

Już w pierwszym roku działalności, nasza firma została jednym z najlepszych dealerów kserokopiarek Konica Minolta w mieście Wrocław. Od 1999 roku jesteśmy również dystrybutorem sprzętu marki OPUS (niszczarki, bindownice), zdobywając dla niego silną pozycję na rynku polskim. Od 2001 roku świadczymy także usługi reprograficzne, zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Dzięki konsekwentnej realizacji jasnej idei dostarczania urządzeń i usług najwyższej jakości, nasza firma znalazła uznanie wielu klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Każda drukarka, kopiarka, drukarko-kopiarka, skaner czy ksero, które Państwu proponujemy to urządzenia najwyższej jakości, które przez wiele lat posłużą nowemu nabywcy lub dzierżawcy.

Dobrze wyszkolony i profesjonalny serwis potrafi bardzo szybko dotrzeć do każdego klienta, by dostarczyć i zainstalować materiały eksploatacyjne, przeszkolić użytkowników urządzeń lub sprawnie rozwiązać problemy techniczne.

Materiały eksploatacyjne, proponowane przez naszą firmę zapewniają ciągłą pracę urządzeń, będących na kontraktach dzierżawy kserokopiarek lub umowy najmu kserokopiarek.

W związku ze zmianami preferencji polskich klientów, a także coraz większą złożonością produkcji i obiegu dokumentów w nowoczesnych i dużych firmach, rozszerzyliśmy i wciąż rozszerzamy naszą ofertę kserokopiarek w mieście Wrocław. Nasze usługi i systemy zarządzania dokumentami stworzyliśmy właśnie po to, aby ułatwić pracę naszym klientom i pozwolić im skoncentrować się na głównym aspekcie ich działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Urządzenia biurowe: zapoznaj się z naszą ofertą nowych i używanych kserokopiarek – zarówno kolorowych i czarno-białych.

Maszyny drukujące – najnowocześniejsze rozwiązania dla drukarni. Oferujemy sprzedaż oraz dzierżawę nowoczesnych maszyn marki Konica Minolta.

Skontaktuj się z nami: zadzwoń, skorzystaj z formularza kontaktowego, przyjedź do naszego biura – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.