Konica Minolta Bizhub PRO 1050

Konica Minolta Bizhub PRO 1050

Niezwykła prędkość, elastyczność i niezawodność to zalety, które charakteryzują najnowszy system produkcyjny bizhub PRO 1050. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii Konica Minolta oferuje profesjonalne urządzenie, które w elastyczny sposób dostosuje się do potrzeb produkcji dokumentów i zapewni przewagę konkurencyjną na rozwijającym się rynku wydruków cyfrowych. Oferując najwyższą jakość druku przy imponującej prędkości 105 stron/min. oraz zapewniając dużą wydajność i funkcjonalność, bizhub PRO 1050 ustala nowy standard w stosunku wydajności do ceny. To inwestycja, która szybko przyniesie wymierne korzyści.

W zależności od wymagań i oczekiwań modułowa budowa bizhub PRO 1050 umożliwia stworzenie optymalnej konfiguracji, która idealnie dostosuje się do istniejących potrzeb. Jeżeli z upływem czasu pojawi się zapotrzebowanie na inne funkcje urządzenia, które nie były przewidziane w momencie zakupu, jego rozbudowa nie będzie stanowiła problemu. Elastyczność bizhub PRO 1050 umożliwi rozszerzenie możliwości urządzenia sprawiając, że pozostanie on dobrą i bezpieczną inwestycją.

bizhub szablon

Teraz dzięki systemowi produkcyjnemu bizhub PRO 1050 można podnieść jakość, zwiększyć efektywność i znacząco zredukować koszty produkcji dokumentów:

  • obsługa nośników do 300 g/m2 przy jednostronnym (1/0) druku i do 244 g/m2 przy druku dwustronnym (1/1)
  • rozmiar papieru do 324 x 460mm przy maksymalnym obszarze zadruku 314 x 460 mm
  • unikalne funkcje wykańczania zaspokajające szeroką gamę potrzeb
  • profesjonalna precyzja, kontrola i jakość wydruku

Uzupełnianie papieru i toneru bez przerywania pracy maszyny

CS Remote Care to system diagnostyczny, który zapewnia ciągłą aktywność wszystkich elementów systemu bizhub PRO 1050, niezależnie od ich rozmieszczenia. bizhub PRO 1050 to maszyna, na której zawsze można polegać. Zaprojektowana z myślą o druku wysokonakładowym, oferuje niespotykaną precyzję, pewność i niezawodność.

         Prędkość do 6.300 kartek na godzinę (A4).
         Obciążenie urządzenia do 1,5 miliona kartek miesięcznie.
         Podajnik obsługujący do 9.000 kartek / pojemność półki do 10.000 kartek.
         Zszywanie i dziurkowanie w trybie online dla przyspieszenia produkcji.
         Wózek, umożliwiający wygodny odbiór wydrukowanych prac.
         Ekran dotykowy z jednym interfejsem zapewnia użytkownikowi łatwość obsługi.
         Technologia podawania papieru dla każdego podajnika, jest oparta na rolkach wspomaganych sprężonym powietrzem, a silnik jest wyposażony w mechanizm wykrywania podwójnych kartek, zarówno na poziomie rejestratora, jak i podajnika. Dzięki temu przy maksymalnym skróceniu czasu, otrzymujemy bezustannie maksymalną wydajność.
bizhub PRO 1050 dzięki pełnej integracji ze środowiskiem IT zaoszczędzi czas obsługi i zapewni szerokie możliwości produkcyjne w zakresie druku i wykańczania prac.
         Możliwość zaprogramowania druku dokumentów do poziomu strony, z wykorzystaniem mixmediów (np. kolorowy papier dostarczany z różnych podajników).
         Przełączanie funkcji druku jedno- i dwustronnego i dostęp do wielu podajników (mixplex) w trakcie drukowania.
         Przystawka post-insertion pozwala na dodawanie wcześniej wydrukowanych kolorowych kartek do dokumentów.
         Dodawanie kolorowych okładek.
         100% wydajności przy zszywaniu i dziurkowaniu.
         Podzespół wykańczający (zszywanie i dziurkowanie).

bizhub PRO 1050 drukuje i kopiuje z niezrównaną prędkością i najwyższą precyzją. Ale także jego możliwości skanowania (dostępne w wersji kopiarko-drukarki bizhub PRO 1050) mogą okazać się bardzo przydatne w procesie produkcji. Czy skanujesz do e-mail, na FTP, na HDD lub na SMB, jako PDF albo TIFF, czy poprzez TWAIN, z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

W sektorze usług poligraficznych, przy wysokich nakładach, uzyskanie jak najkorzystniejszego stosunku zysku do kosztów jest podstawą sukcesu. W swoim segmencie bizhub PRO 1050 jest bardzo efektywnym urządzeniem zapewniającym ekonomiczny druk cyfrowy najwyższej jakości. Konkurencyjne koszty obsługi urządzenia szybko wpłyną na wymierne korzyści Twojej firmy.

System produkcji Konica Minolta bizhub PRO1050 oprócz imponującej prędkości i jakości wydruku posiada również liczne funkcje wykańczania dokumentów, które umożliwią rozszerzenie oferty i spełnienie zróżnicowanych oczekiwań zleceniodawców.

Finiszer zdolny złożyć i zszyć w trybie online 50 kartek zawierających do 200 rysunków oraz automatyczne przenoszenie i kadrowanie obrazów to cenne, funkcjonalne rozwiązanie.

System bizhub PRO 1050 nie tylko spełnia profesjonalne standardy druku, może także poszczycić się precyzją technologii offsetu z tolerancją mniejszą niż 0,7 mm w druku dwustronnym!