Rozwój przemysłu samochodowego dzięki Konica Minolta

Rozwój przemysłu samochodowego dzięki Konica Minolta

Rozwój przemysłu samochodowego dzięki Konica Minolta

Konica Minolta to znana i ceniona marka, głównie za sprawą urządzeń do druku. Wieloletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie sprawiają, że urządzenia biurowe Konica Minolta są wybierane zarówno dla domu, jak i dla firmy.

Warto wiedzieć, że działalność firmy zdecydowanie wykracza poza branżę urządzeń biurowych, a rozwiązania Konika Minolta wykorzystywane są w kluczowych branżach przemysłu, w tym w przemyśle samochodowym.
Konica Minolta kilka tygodni temu wprowadziła na rynek nowe, ręczne przyrządy dla przemysłu samochodowego związane z pomiarem wnętrz i powierzchni zewnętrznych. Pierwsze z nich spektofotometr CM-25cG służy do pomiaru barwy i połysku wykończeń i materiałów stosowanych we wnętrzach samochodowych. Natomiast drugi przyrząd, spektofotometr CM-M6 służy do wykonywania szybkich, łatwych i precyzyjnych pomiarów zewnętrznych części samochodów na linii produkcyjnej.

Wprowadzając oba przyrządy na rynek, Konica Minolta udowadnia, że jest w stanie wyznaczać nowe trendy w branży przystosować się do wymagań klientów oraz odpowiadać na napotykane przez nich trudności.