Serwis Konica Minolta Bizhub

Co jakiś czas zdarza się, że kserokopiarki, nawet pochodzące od czołowego producenta, wymagają przeglądu lub naprawy. Nie zawsze spowodowane jest to niską jakością sprzętu – bywa, że urządzenie było po prostu niewłaściwie użytkowane, co, w konsekwencji, doprowadziło do awarii. Chcą zapewnić Państwu pomoc w tego typu sytuacjach uruchomiliśmy serwis urządzeń Konica Minolta. Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników jesteśmy w stanie naprawić usterki uniemożliwiające pracę kserokopiarek, drukarek oraz innych urządzeń wielofunkcyjnych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby mieszczącej się przy ul. Zelwerowicza 18a we Wrocławiu i zapoznania się z pełną ofertą.

Świadcząc usługi serwisowe w zakresie urządzeń marki Konica Minolta, możemy zagwarantować, że dołożymy wszelkich starań by sprostać Państwa oczekiwaniom. Polegając na swoim doświadczeniu i wiedzy realizujemy zlecenia, które w innych serwisach byłyby niewykonalne. Wysoka jakość obsługi pozwoliła nam uzyskać status oficjalnego serwisanta urządzeń Konica Minolta – nam mogą Państwo zaufać!

Firma Kseromax we Wrocławiu to nie tylko możliwość zakupu oraz dzierżawy najlepszych ksero kopiarek i maszyn drukujących, jakie są na rynku, ale również serwis i naprawa takich urządzeń.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisantem urządzeń Konica Minolta Bizhub, które są najbardziej wydajnymi tego typu urządzeniami na rynku. Jeśli posiadają Państwo taką kserokopiarkę lub kopiarkę i potrzebuje ona naprawy lub przeglądu, zapraszamy do naszej siedziby w mieście Wrocław lub do skontaktowania się z nami. Dane kontaktowe można znaleźć na tej stronie.

Serwis Konica Minolta w mieście Wrocław

Zapraszamy do serwisu Konica Minolta we Wrocławiu