Serwis kserokopiarek i kopiarek Konica Minolta Bizhub – Wrocław i okolice

Co jakiś czas zdarza się, że kserokopiarki, nawet pochodzące od czołowego producenta, wymagają przeglądu lub naprawy. Nie zawsze spowodowane jest to niską jakością sprzętu – bywa, że urządzenie było po prostu niewłaściwie użytkowane, co, w konsekwencji, doprowadziło do awarii. Chcą zapewnić Państwu pomoc w tego typu sytuacjach uruchomiliśmy serwis urządzeń Konica Minolta. Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników jesteśmy w stanie naprawić usterki uniemożliwiające pracę kserokopiarek, drukarek oraz innych urządzeń wielofunkcyjnych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby mieszczącej się przy ul. Zelwerowicza 18a we Wrocławiu i zapoznania się z pełną ofertą.

Świadcząc usługi serwisowe w zakresie urządzeń marki Konica Minolta, możemy zagwarantować, że dołożymy wszelkich starań by sprostać Państwa oczekiwaniom. Polegając na swoim doświadczeniu i wiedzy realizujemy zlecenia, które w innych serwisach byłyby niewykonalne. Wysoka jakość obsługi pozwoliła nam uzyskać status oficjalnego serwisanta urządzeń Konica Minolta – nam mogą Państwo zaufać!

Oferujemy Państwu serwis kserokopiarek w dwóch modelach współpracy:

Bieżący serwis i naprawę na wypadek niespodziewanej awarii

Wystarczy telefon do naszej firmy (71 355-54-26) i zgłoszenie awarii. Jeśli nie jest to godzina późnopopołudniowa, przyjedziemy d Państwa jeszcze tego samego dnia. Jeśli awaria nie jest duża, prawdopodobnie uda się ją usunąć na miejscu w ciągu maksymalnie kilku godzin. Jeśli sytuacja będzie poważniejsza, zabierzemy urządzenie ze sobą, a Państwu zapewnimy kserokopiarkę zastępczą na czas naprawy. Jeśli zdarzy się Państwu taka awaria, poniosą Państwo koszt naprawy zależny od skali naprawy.

Umowa serwisowo- materiałowa

W tym modelu współpracy ponoszą Państwo stały miesięczny koszt obsługi kserokopiarki z naszej strony stron. Koszt ten jest obliczony na podstawie skali jej eksploatacji, czyli liczby wydruków. W zamian my jesteśmy od razu, gdy trzeba coś naprawić, wymienić toner, papier, skonfigurować kserokopiarkę z siecią. W tym modelu nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów napraw (nawet jeśli awaria jest duża) poza wspomnianym miesięcznym abonamentem. Tutaj dowiedzą się Państwo więcej o umowie serwisowo-materiałowej.

Firma Kseromax we Wrocławiu to nie tylko możliwość zakupu oraz dzierżawy najlepszych ksero kopiarek i maszyn drukujących, jakie są na rynku, ale również serwis i naprawa takich urządzeń.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisantem urządzeń Konica Minolta Bizhub, które są najbardziej wydajnymi tego typu urządzeniami na rynku. Jeśli posiadają Państwo taką kserokopiarkę lub kopiarkę i potrzebuje ona naprawy lub przeglądu, zapraszamy do naszej siedziby w mieście Wrocław lub do skontaktowania się z nami. Dane kontaktowe można znaleźć na tej stronie.

Serwis Konica Minolta w mieście Wrocław

Zapraszamy do serwisu Konica Minolta we Wrocławiu