Serwis kserokopiarek i kopiarek Konica Minolta Bizhub – Wrocław i okolice

Co jakiś czas zdarza się, że kserokopiarki, nawet pochodzące od czołowego producenta, wymagają przeglądu lub naprawy. Nie zawsze spowodowane jest to niską jakością sprzętu – bywa, że urządzenie było po prostu niewłaściwie użytkowane, co, w konsekwencji, doprowadziło do awarii. Chcą zapewnić Państwu pomoc w tego typu sytuacjach uruchomiliśmy serwis urządzeń Konica Minolta.

Warto nam zlecić naprawę kserokopiarki

Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników jesteśmy w stanie naprawić usterki uniemożliwiające pracę kserokopiarek, drukarek oraz innych urządzeń wielofunkcyjnych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby mieszczącej się przy ul. Zelwerowicza 18a we Wrocławiu i zapoznania się z pełną ofertą.

Świadcząc usługi serwisowe w zakresie urządzeń marki Konica Minolta, możemy zagwarantować, że dołożymy wszelkich starań by sprostać Państwa oczekiwaniom. Polegając na swoim doświadczeniu i wiedzy realizujemy zlecenia, które w innych serwisach byłyby niewykonalne. Wysoka jakość obsługi pozwoliła nam uzyskać status oficjalnego serwisanta urządzeń Konica Minolta – nam mogą Państwo zaufać!

OFERUJEMY PAŃSTWU SERWIS KSEROKOPIAREK W DWÓCH MODELACH WSPÓŁPRACY:

Bieżący serwis i naprawę kopiarek na wypadek niespodziewanej awarii

Wystarczy telefon do naszej firmy (71 355-54-26) i zgłoszenie awarii. Jeśli nie jest to godzina późnopopołudniowa, przyjedziemy d Państwa jeszcze tego samego dnia. Jeśli awaria nie jest duża, prawdopodobnie uda się ją usunąć na miejscu w ciągu maksymalnie kilku godzin. Jeśli sytuacja będzie poważniejsza, zabierzemy urządzenie ze sobą, a Państwu zapewnimy kserokopiarkę zastępczą na czas naprawy. Jeśli zdarzy się Państwu taka awaria, poniosą Państwo koszt naprawy zależny od skali naprawy.

Umowa serwisowo- materiałowa

W tym modelu współpracy ponoszą Państwo stały miesięczny koszt obsługi kserokopiarki z naszej strony stron. Koszt ten jest obliczony na podstawie skali jej eksploatacji, czyli liczby wydruków. W zamian my jesteśmy od razu, gdy trzeba coś naprawić, wymienić toner, papier, skonfigurować kserokopiarkę z siecią. Nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów napraw decydując się na taką umowę nawet jeśli awaria jest duża. Wszystko mieści się we wspomnianym abonamencie. Tutaj dowiedzą się Państwo więcej o umowie serwisowo-materiałowej.

Firma Kseromax we Wrocławiu to nie tylko możliwość zakupu oraz dzierżawy najlepszych ksero kopiarek i maszyn drukujących, jakie są na rynku, ale również serwis i naprawa takich urządzeń.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisantem urządzeń Konica Minolta Bizhub, które są najbardziej wydajnymi tego typu urządzeniami na rynku. Jeśli posiadają Państwo taką kserokopiarkę lub kopiarkę i potrzebuje ona naprawy lub przeglądu, zapraszamy do naszej siedziby w mieście Wrocław lub do skontaktowania się z nami. Dane kontaktowe można znaleźć na tej stronie.

Serwis Konica Minolta w mieście Wrocław

Zapraszamy do serwisu Konica Minolta we Wrocławiu

Serwis kserokopiarek w pytaniach i odpowiedziach

Jakie kserokopiarki serwisujemy? Firma Kseromax Wrocław jest autoryzowanym partnerem marki kserokopiarek Konica Minolta. Dlatego jeśli potrzebują Państwo naprawy kopiarki tej firmy, zapraszamy do nas. Oferujemy naprawy gwarancyjne kserokopiarek Konica Minolta Bizhub oraz serwis pogwarancyjny.

Ile trwa naprawa kserokopiarki? To zależy od rodzaju awarii. Bardzo często usterka nie jest poważna i wtedy nasi specjaliści wykonają serwis na miejscu w Państwa lokalu. Jednak zdarza się również, że będziemy musieli zabrać kserokopiarkę do siebie. Proszę się jednak nie martwić – wtedy zapewnimy Państwu urządzenie zastępcze.

Kim jesteśmy? Firma Kseromax działa już od wielu lat w branży kserokopiarek. Swoje usługi oferujemy we Wrocławiu i w okolicach. Oferujemy nie tylko serwis kserokopiarek, ale również ich leasing, sprzedaż, dzierżawę. W ofercie mamy zarówno kserokopiarki nowe jak i używane.

Jak się z nami skontaktować? Pracujemy od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 71 355-54-26 lub pod adresem e-mail biuro@kseromax.pl.